در بازی زیتون لادن شرکت کنید و یک طعم بینظیر جایزه بگیرید
بازی زیتون لادن

بازی زیتون لادن برای معرفی محصول جدید لادن یعنی روغن زیتون طراحی شده. روغن زیتون لادن جدیدترین محصول این برند است که در دو اندازه ۲۵۰ و ۵۰۰ میلی‌لیتری به بازار آمده و سرشار از خواص بی‌نظیر برای سلامتی است. این محصول در دو نوع بکر و تصفیه‌شده تولید می‌شود تا طیف گسترده‌ای از نیازهای آشپزی مشتریان را برآورده کند. روغن زیتون بکر لادن برای پخت‌وپز و سالاد کاربرد دارد. روغن زیتون تصفیه‌شده لادن علاوه بر کاربردهای فوق می‌تواند برای سرخ کردن غذا با حرارت ملایم نیز مورداستفاده قرار گیرد.

در بازی زیتون لادن باید دانه‌های زیتون را کنار هم بچینید تا با کامل شدن هر ردیف زیتون، یک شیشه روغن زیتون ساخته شود و شما یک امتیاز بگیرید.

در هر روز به دو نفر که بالاترین امتیاز بازی را در آن روز گرفته باشند روغن زیتون بکر و تصفیه‌شده لادن جایزه داده می‌شود.

نحوه ورود به بازی به این شکل است که بازیکن به آدرس www.ladanoil.com/oliveoil مراجعه کرده و با نام و نام خانوادگی و شماره موبایل خود ثبت نام کنید.

 

               

 

اگر دوستان‌تان قبلا در بازی زیتون لادن ثبت‌نام کرده‌اند، فراموش نکنید با کد معرف آنها وارد بازی شوید تا هم شما و هم دوست‌تان ۱۰ امتیاز اضافه دریافت کنید.

پس از اینکه روی دکمه تایید زدید برای شما یک اس‌ام‌اس ارسال می‌شود که شامل یک کد ورود به بازی و یک لینک و کد دعوت است. کد ورود را در مستطیل مربوطه وارد کنید و دکمه تایید را بزنید.

پس از دیدن توضیحات بازی می‌توانید با انگشت زدن روی صفحه موبایل یا زدن هر دکمه‌ای در کیبورد کامپیوتر بازی را آغاز کنید.

با کامل کردن هر ردیف زیتون، شما یک امتیاز می‌گیرید و با بیشتر شدن امتیازات رتبه شما در بازی بالا می‌رود. فراموش نکنید امتیازها به‌صورت روزانه محاسبه می‌شوند.

همین امروز بازی کنید و روغن زیتون لادن جایزه بگیرید.

 

بازی زیتون لادن